صندلی – جای نشستن ایران ترکیه فوتبال

صندلی – جای نشستن: ایران ترکیه فوتبال مقایسه پرتغال فوتبالی رونالدو جام جهانی جام جهانی سرمربی تیم کریستیانو رونالدو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هدف‌مان افزایش به دور دوم است/ مقایسه مسی و رونالدو مقایسه شاهزاده و پادشاه است ، کی‌روش

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت‌وگویی را با رسانه‌های ترکیه‌ای انجام داده و راجع به غیبت تیم ملی ترکیه در جام جهانی 2018 و گروه کشور عزیزمان ایرا

هدف‌مان افزایش به دور دوم است/ مقایسه مسی و رونالدو مقایسه شاهزاده و پادشاه است ، کی‌روش

کی روش: نشانه مان افزایش به دور دوم است/ مقایسه مسی و رونالدو مقایسه شاهزاده و پادشاه است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت وگویی را با رسانه های ترکیه ای انجام داده و راجع به غیبت تیم ملی ترکیه در جام جهانی 2018 و گروه کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها و البته مقایسه مسی و رونالدو به صحبت پرداخته هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فوتبال ترکیه، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت برپایی اردوی آمادگی خود به کشور ترکیه سفر کرده و قرار است دیدار دوستانه ای با تیم ملی فوتبال این کشور برگزار کند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با سایت ترکیه ای، ابتدا راجع به تیم ملی فوتبال ترکیه به صحبت پرداخت و اظهار کرد: تیم ملی فوتبال ترکیه، هر لحظه تیم قدرتمندی بوده است و در گذشته افتخارات خوبی را به دست آورده و باعث تعجب و شگفتی من هم شده است است که ترکیه نتوانسته به جام جهانی 2018 روسیه راه یابد. ترکیه کشور فوتبالی محسوب می شود و غیبت این تیم در جام جهانی ناراحت کننده هست. امیدواریم که در آینده تیم بهتری را از ترکیه شاهد باشیم. همین طور از فدراسیون فوتبال ترکیه جهت این که امکانات خوبی جهت ما ایجاد کردند که در این کشور اردو بر پا کنیم تقدیر می کنم.

هدف‌مان افزایش به دور دوم است/ مقایسه مسی و رونالدو مقایسه شاهزاده و پادشاه است ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه ، اضافه کرد: گروه ما در جام جهانی، گروه بسیار مشکل است و بازی های دشواری را پیش رو داریم. با این حال تمام تلاش خودمان را به کار خواهیم بست. تنها نشانه ما این است که بتوانیم در روسیه تاریخ سازی کنیم. در فوتبال هر چیزی امکان پذیر هست. ما هم نشانه مان که افزایش به دور دوم جام جهانی است را در سر داریم.

کی روش که قبلا سابقه هدایت پرتغال را در کارنامه داشت، راجع به تیم ملی فوتبال کشور و کریستیانو رونالدو، گفت : پرتغال قهرمان یورو 2016 است و به همین خاطر من فکر می کنم پرتغال در کنار آلمان، اسپانیا، فرانسه و برزیل مدعیان قهرمانی در جام جهانی محسوب می شوند. البته انگلیس، آرژانتین و سوئیس تیم های قدرتمندی در اختیار دارند. کریستیانو رونالدو هم در تیم ملی فوتبال پرتغال حضور دارد که عالی ترین بازیکن دنیا محسوب می شود.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت‌وگویی را با رسانه‌های ترکیه‌ای انجام داده و راجع به غیبت تیم ملی ترکیه در جام جهانی 2018 و گروه کشور عزیزمان ایرا

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر صحبت های خود و در پاسخ به این پرسش که کریستیانو رونالدو بهتر است یا لیونل مسی؟ در این باره توضیح داد: من فکر می کنم که عادلانه نیست که این مقایسه را انجام دهیم چون هر دو بازیکن، از بازیکنان بزرگ هستند. این مقایسه به این معنا است که شما یک شاهزاده را با یک پادشاه مقایسه کنید. دنیای فوتبال به شاهزاده ها و پادشاهان زیادی مثل مسی، رونالدو و صلح نیاز دارد.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | فوتبال | مقایسه | پرتغال | فوتبالی | رونالدو | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم | کریستیانو رونالدو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog