صندلی – جای نشستن ایران ترکیه فوتبال

صندلی – جای نشستن: ایران ترکیه فوتبال مقایسه پرتغال فوتبالی رونالدو جام جهانی جام جهانی سرمربی تیم کریستیانو رونالدو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ارزش ما را زیر پرسش بردند/ دیگر عذرخواهی‌ فایده ندارد ، فرشته کریمی

برترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: از این که به مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال دعوت نشدم ناراحتم. واقعا زبانم از صحبت کردن راجع به این عنوان قاصر است.

ارزش ما را زیر پرسش بردند/ دیگر عذرخواهی‌ فایده ندارد ، فرشته کریمی

فرشته کریمی: ارزش ما را زیر پرسش بردند/ دیگر عذرخواهی فایده ندارد

عبارات مهم : فرشته

برترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: از این که به مراسم برترین های فوتبال و فوتسال دعوت نشدم ناراحتم. واقعا زبانم از صحبت کردن راجع به این عنوان قاصر است.

فرشته کریمی برترین بازیکن فوتسال آسیا در گفت وگو با ایسنا، راجع به دعوت نشدن به مراسم برترین های فوتبال و فوتسال گفت: به نظرم باید از مسئولان بپرسید. آن ها بهتر می توانند جواب شما را بدهند چون آن ها باید ما را دعوت می کردند. از این بابت ناراحتم که آیا دعوت نشدیم و واقعا زبانم از صحبت کردن راجع به این عنوان قاصر است.

ارزش ما را زیر پرسش بردند/ دیگر عذرخواهی‌ فایده ندارد ، فرشته کریمی

او در ادامه بیان کرد: هر لحظه از همه چیز حمایت کرده ایم فدراسیون فوتبال هم به خاطر قهرمانی آسیا واقعا به ما کمک کردند ولی با این کار ارزش خودشان و ارزش بازیکنان را زیر پرسش می برند. اگر بازیکن برایتان ارزشمند است که در جام ملت های آسیا قهرمان می شوند، بعد این کار دیشب (اول مرداد) چیست؟ در مراسم به عنوان مهمان هم دعوت مان نکردند.

کریمی افزود: دیشب گذشت و هیچ شبی هم مثل دیشب نمی شود و آن وقت برنمی گردد. توقع داشتیم در مراسم شرکت کنیم و اگر معذرت خواهی کنند یا بگویند فراموش کردیم، فایده ای ندارد. دلخوری ما همچنان سر جایش است.

برترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: از این که به مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال دعوت نشدم ناراحتم. واقعا زبانم از صحبت کردن راجع به این عنوان قاصر است.

برترین بازیکن فوتسال آسیا در آخر گفت: باید محترمانه دعوت می شدیم. نمی گویم حتما باید نامه نگاری می شد. با یک تلفن هم می توانستند این کار را انجام دهند.

مراسم برترین های فوتبال و فوتسال دوشنبه شب (اول مرداد) در حالی برگزار شد که فرشته کریمی برترین بازیکن فوتسال آسیا و نسیمه غلامی کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان به مراسم دعوت نشده بودند.

واژه های کلیدی: فرشته | بازیکن | فوتبال | فوتسال | بازیکنان | فرشته کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog